Visit our social media channels

Skip to main content

4 кроки до прямих зубам

Вибір Invisalign є важливим рішенням, заслуговує пильної уваги. Перш ніж Ви почнете лікування, ми пропонуємо Вам знайти час для проходження 4 кроків. Трохи часу і роздумів над прийняттям рішень, і Ви будете більш впевнені, що Invisalign є для Вас правильним вибором.

Крок 1

Знайти спеціаліста Invisalign у Вашому регіоні

"Знайти спеціаліста" полегшить Вам пошук всіх фахівців Invisalign у Вашому регіоні. Просто наберіть в пошуку Ваш регіон, і Ви отримаєте список відповідних лікарів поблизу, разом з контактною інформацією. Не всі фахівці однакові, ми полегшили Вам пошук лікаря з великим досвідом застосування Invisalign.

Крок 2

Наведіть довідки і заплануйте консультацію

Як тільки Ви знайшли потенційного лікаря у Вашому регіоні, Ви можете навести довідки, перш ніж Ви зв'яжетеся з ним і заплануєте консультацію. Це, поряд з зустріччю обличчям до обличчя, є кращим способом визначити лікаря, який відповідає Вашим потребам. Ви також можете отримати відповідь на будь виник у Вас питання, і Ви можете отримати детальну інформацію про те, що Вам потрібно

Крок 3

Вибрати лікаря, який найкраще задовольнить Ваші потреби

Ви можете налагоджувати відносини з Вашим першим лікарем, якого Ви зустріли, і вирішити, що він є правильним вибором для Вас. Або відвідати інших фахівців. Однак Ви єдиний приймете остаточне рішення про те, який лікаря найкраще підійде для вирішення Вашої проблеми. Як тільки Ви знайдете подходящео лікаря, і зробите свій вибір, Ви зробите перший крок на шляху до початку лікування.

Крок 4

Почніть лікування

Зараз Ви можете вибрати Вашої лікаря, і він зможе відповісти на додаткові питання, які у Вас можуть бути до лікування. На цій стадії, Ваш лікар визначить детальний план лікування, пам'ятаючи про Ваших цілях. Захоплююча частина технології Invisalign полягає в тому, що як тільки лікар бере зліпки Ваших зубів, він зможе показати Вам віртуальне зображення зміщення Ваших зубів під час лікування.

Результати Invisalign

Результати Invisalign Посмішки До та Після

Відгуки пацієнтів

Відгуки пацієнтів Переглянути відео