Visit our social media channels

Skip to main content

Що таке Invisalign?

Ваше лікування Invisalign складається з набору майже непомітних, знімних елайнерів, які Ви будете міняти один раз в два тижні. Кожен елайнер виготовлений виключно для Ваших зубів, і тільки Ваших. Разом із зміною елайнерів, поступово Ваші зуби змінюватимуть положення, крок за кроком, тиждень за тижнем і так до моменту, коли остаточно вирівняються, як  було визначено Вашим лікарем.

Більше того, програмне забезпеченням ClinCheck®, спеціально розроблене компанією Align Technology, створить віртуальний план ортодонтичного лікування та покаже Вам зміну положення зубів протягом всього курсу лікування. Ви побачите, як виглядатимуть Ваші зуби після лікування ще до його початку. Потім за результатами програми  ClinCheck®, спеціально для Вас будуть виготовлені індивідуальні прозорі елайнери.

Якщо Ви готові до посмішки, яка повністю змінить Ваш зовнішній вигляд, Invisalign – Ваш вибір. Не зважаючи на те, що існує багато альтернатив лікування, жодне з них не зручне настільки, наскільки зручний Invisalign.

Invisalign – найкращий спосіб змінити Вашу посмішку, не змінюючи звичний ритм Вашого життя. Перегляньте переваги:

Результати Invisalign

Результати Invisalign Посмішки До та Після

Відгуки пацієнтів

Відгуки пацієнтів Переглянути відео

Як розпочати лікування?

Як розпочати лікування? Дізнатись більше