Visit our social media channels

Skip to main content

Фактичні результати

Invisalign обрали три мільйони пацієнтів зі всього світу, кожен з них прагнув досягти власного результату за допомогою лікування. Щоб обрати остаточну схему лікування враховуються різні фактори: бажаний результат, тривалість лікування та складність конкретного випадку.

Вам варто обговорити всі перераховані фактори з лікарем, який пропонує Invisalign, під час першої консультації.

Ось декілька прикладів лікування за допомогою Invisalign та досягнуті результати.

Скупченість

Скупченість

Цій 29-річній пацієнтці не подобався вигляд своїх зубів. Верхні передні находили один на одного, а нижні були скупчені. Через цей недолік їй було складно доглядати за порожниною рота, що могло призвести до карієсу та хвороб ясен. У неї хороший прикус, тому їй була потрібна тільки корекція передніх зубів. Лікування цієї пацієнтки продовжувалось всього 9 місяців..

Проміжки

Проміжки

Після 30 років, проміжки між переднимі зубами цієї 49-річної жінки збільшились настільки, що там міг поміститись третій зуб. Раніше вона носила металічні брекети, однак вони заважали її стилю життя тому вона їх зняла. Протягом всього декількох місяців використання Invisalign вже були помітні значні зміни. Вона пройшла курс лікування з Invisalign за 17 місяців.

Перехресний прикус

Перехресний прикус

Цей чоловік почувався ніяково через те, що його нижній різець помітно виступав вперед і створював перехресний прикус з верхніми зубами під час їжі. Він хотів покращити загальний вигляд посмішки, припинити прикушувати губу, а також покращити пережовування. Його лікування з Invisalign тривало 12 місяців.

Глибокий прикус

Глибокий прикус

У цієї 15-річної дівчини був глибокий прикус (верхні зуби надто перекривали нижні), верхні ліві бокові зуби виступали, а нижні були скупчені. Оскільки це ускладнювало правильний догляд за ротовою порожниною, її стоматолог попередив, що це може призвести до захворювань ясен. Вона успішно пройшла лікування з Invisalign протягом приблизно 10 місяців.

Відгуки пацієнтів

Відгуки пацієнтів Переглянути відео

Як розпочати лікування?

Як розпочати лікування? Дізнатись більше